ZŠ a MŠ Bohuslavice  Opavská 222
747 19, Bohuslavice okres Opava
IČ 70987122
Tel.: 553 659 960

Identifikátor datové schránky: iu4mbpi


 

informace o zpracování osobních údajů - GDPR

Klub rodičů při ZŠ Bohuslavice

Cíl činnosti klubu:

Cílem klubu rodičů při ZŠ Bohuslavice je pomáhat vedení školy, pedagogickému sboru školy, žákům školy a rodičům žáků podpůrnou činností při organizaci školních a mimoškolních aktivit a při propagaci a reprezentaci školy. Forma pomoci může být jak materiální, tak duševní či přídělem finančních prostředků z rozpočtu klubu na jmenovité akce.

Cílem klubu rodičů při ZŠ Bohuslavice je dále organizace, finanční pomoc a práce na zlepšení provozu, prostředí školy včetně jejího okolí a to nad rámec vlastního rozpočtu školy, dotací či plánu resortu školství.

Rádi bychom, také prohloubili i vztahy mezi žáky samotnými. Budeme velice rádi, když se akcí zúčastní více dětí i rodičů. Na akcích se pro Vás budeme snažit připravit příjemnou atmosféru.

Členové klubu rodičů při ZŠ Bohuslavice:

Kateřina Vitásková – předsedkyně klubu

Eva Ilková

Veronika Tkačíková

Radka Tulisová

Zuzka Černá

Gabriela Haburová

Andrea Lorková

Dagmar Benková

Karin Herudková

maminky, které nám pomáhají z klubu rodičů při MŠ Bohuslavice: Jana Pchálková, Lucie Newrzelová, Katka Bachroníková, Eva Miketová

 

Upozornění:

Upozorňujeme tímto všechny rodiče, že pokud své dítě pošlou samotné na některou z akcí pořádaných Klubem rodičů, nesou si za ně zodpovědnost sami.

Za klub rodičů Kateřina Vitásková